Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бочечківської сільської ради

Дата: 31.10.2022 13:05

З метою здійснення соціального захисту дітей громади, забезпечення належних умов проживання, навчання, виховання та всебічного розвитку, захисту інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів, 28 жовтня 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний винесено ряд питань, зокрема, розглянули про виконання батьківських обов'язків двох родин та взяття на облік малолітньої дитини.

Члени комісії, заслухавши відповідну інформацію, детально вивчили та обговорили матеріали справ з вище зазначених питаньз’ясували факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняли ряд конструктивних та виважених рішень, спрямованих на захист прав та інтересів дітей.

Зазначено, що кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності, як базових складників, що впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.