НУШ у дії!!!

Дата: 31.10.2022 13:12

Завершуються перші два місяці навчання п’ятикласників в умовах Нової української школи. Цей період є важливим не лише для учнів, а й для вчителів та батьків.

Окреслити основні завдання подальшої реалізації Концепції «Нова українська школа», поділитися власним досвідом упровадження інновацій – мета інформаційної онлайн-наради «НУШ в дії», що відбулася 28 жовтня 2022 року. Організаторами та учасниками зустрічі стали працівники КУ «Бочечківський ЦПР ПП» Бочечківської сільської ради, педагогічні працівники ЗЗСО Бочечківської сільської та Дубов'язівської селищної рад.

На онлайн-нараді обговорені наступні питання:

- організація навчання та оцінювання навчальних досягнень учнів 5-х класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти;

- ведення шкільної документації;

- діти НУШ – Альфа покоління, які вони?.

Отриманий досвід стане інструментом втілення реформи базової середньої освіти в життя.

Фото без опису      Фото без опису