Найуспішніші учні закладів освіти Бочечківської громади отримують стипендію Бочечківського сільського голови

Дата: 01.11.2022 11:50

Двом учням закладів освіти Бочечківсьої сільської ради призначили стипендію Бочечківського сільського голови. За високі успіхи у навчанні, творчий підхід до навчання, успішно представлену науково-дослідну роботу на обласному рівні учнем - стипендіатом від Бочечківського НВК стала учениця 11 класу Колошина Євгенія. Стипендіатом від Козацького НВК став Євтушенко Артем, який відзначився неабияким потенціалом у спорті та гідно представляв громаду на обласних спортивних змаганнях, де неодноразово виборював призові місця.

Стипендія призначена з метою стимулювання творчої активності, посилення соціальної захищеності та фінансової підтримки найбільш обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти Бочечківської сільської ради, стимулювання учнівської активності, спрямованої на досягнення високих результатів у навчанні та спортивній діяльності.

Стипендії кращим учням призначаються строком на один рік – з вересня 2022 року по серпень 2023. Розмір стипендії – 500 гривень щомісяця.

Пишаємося вашими досягненнями і бажаємо нових творчих звершень!