Дата: 09.11.2022 10:43

Рідна мова моя, поетична, пісенна...

Українська мова - це мова віршів, пісень, казок, прислів'їв, легенд нашого краю. Наша рідна українська мова - особлива, співуча та милозвучна, ми повинні шанувати та гордитися нею. Адже допоки буде жити мова - буде жити Україна.

9 листопада - День української писемності та мови.

Рідна мова - це скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмок надії. Це наш дух, наша душа, наша пісня.

Бочечківська сільська бібліотека запрошує своїх користувачів до перегляду книжкової виставки " Душа народу бринить у слові".