«ЛІЧИЛЬНИК ДОПОМОГ» ЗБІЛЬШИТЬ КІЛЬКІСТЬ СІМЕЙ, ЯКІ ОТРИМАЮТЬ ПІДТРИМКУ ЧЕРЕЗ ПЛАТФОРМУ ЄДОПОМОГА ПІД ЧАС ВІЙНИ

Дата: 14.11.2022 16:39

Для того, щоб платформа єДопомога  була більш прозорою та сприяла рівномірному розподілу адресної допомоги сім’ям, які постраджали від війни, розроблено «Лічильник допомог»

Відтепер на платформі єДопомога  у заявці відображається, скільки разів людина отримувала допомогу. Багато благодійників турбувалися тим, що на платформі є родини, які жодного разу не отримували допомогу і було б непогано якось виділяти заявки таких сімей.

Ви просили - ми зробили! Ваш зворотній зв’язок допомогає нам стати краще!

Довідково:

Гуманітарна платформа єДопомога  створена Мінсоцполітики за підтримки Мінцифри, Світового Банку та ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції. Платформа має три напрями: грошова допомога від держави (єДопомога державна); отримання та надання волонтерської допомоги (єДопомога волонтерська); виплати від міжнародних організацій (єДопомога міжнародна). На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

За матеріалами: https://www.msp.gov.ua/news/22334.html