У Бочечківській громаді попрощались з Героєм, який загинув на Луганщині

Дата: 15.11.2022 13:35

13 листопада, у Бочечківській громаді провели в останню путь Героя, нашого Захисника Артема ФАНТУ, який загинув у боях з російськими окупантами на Луганщині, захищаючи нашу країну. Йому було лише 33 роки. Непросто усвідомити, що молоде життя обірвала війна.

Серед тих, хто прийшов попрощатися з Героєм-земляком – родичі, друзі, колеги по роботі, однокласники, вчителі місцевої школи, де він навчався, побратими, з якими пліч-о-пліч захищав рідну землю, представники місцевої та районної влади та просто небайдужі українці, кому болить душа і серце за Україну та її синів і дочок.

Слухавши про життя хлопця, розумієш: це був гарний син для батьків, кращий учень для школи, чудовий друг, хороший партнер для колег по роботі, надійний побратим і надзвичайно прекрасна людина. А скільки ще міг би зробити для сво­єї родини та кра­їни, але за­хи­ща­ючи її сво­бо­ду і не­за­леж­ність, від­дав най­цін­ні­ше — своє мо­ло­де жит­тя.

На ко­лі­нах «жи­вим ко­ри­до­ром» оба­біч до­ро­ги з кві­та­ми, дер­жавною сим­во­лі­кою та сльоза­ми на очах ті­ло за­гиб­ло­го во­їна проводжала велика кількість людей.

Поховали його на місцевому кладовищі в рідному селі Козацьке.

Доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота та поділяємо почуття скорботи із вами.

Спочивай з миром, наш воїне, Герою! Вічна тобі пам’ять!

Фото без опису     Фото без опису