Щодо видачі безоплатної деревини для обігріву будинків в регіонах, що прилягають до зони бойових дій

Дата: 15.11.2022 14:12

Бочечківська сільська рада повідомляє мешканцям громади, що видача безоплатної деревини для обігріву будинків в регіонах, які прилягають до зони бойових дій в Сумській області проводиться відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 1139 від 08.10.2022 та розпорядження Сумської обласної державної адміністрації - Сумської обласної військової адміністрації № 354-ОД  від 07.10.2022 «Про забезпечення населення територій, прилеглих до зони проведення воєнних (бойових) дій, деревиною паливною під час осінньо-зимового періоду в умовах воєнного стану».

Відповідно до вказаного розпорядженням затверджено переліки та обсяги деревини паливної в межах кількості домогосподарств, які потребують забезпечення деревиною паливною. До зазначеного переліку входять 22 громади Сумської області, безпосередньо в Конотопському районі: Буринська міська, Путивльська міська та Новослобідська сільська територіальні громади.

Домогосподарства Бочечківської сільської ради до зони проведення воєнних (бойових) дій не входять та  під дію вказаних розпорядчих документів не підлягають.