Звернення Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА до Дня працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2022 09:34

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Сільське господарство - одна з найбільш важливих галузей економіки держави. Україна є одним зі світових лідерів з експорту зернових та олійних культур.

Всім відомо, яка нелегка праця на землі. Особливо цього року, коли на українську землю прийшла війна.

Однак попри всі труднощі з початком посівної кампанії, її проходженням та збиранням, аграріям все ж таки вдалося зібрати урожай. Неабиякі зусилля доклали для того, щоб на полицях наших магазинів був хліб і до хліба.

Щиро дякуємо вам за вашу надзвичайно нелегку працю.

Бажаю всім, хто причетний до цієї сфери – керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва  нашої громади  впевнено тримати курс на успіх і  процвітання. Бажаю впевнено крокувати до високих результатів, не боятися труднощів та кожного разу досягати мети та насолоджуватися щедрими врожаями своїх ідей, своєї роботи.

Нехай щедро родять ваші ниви, хай над ними завжди буде мирне небо, світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ