СТАРОСТА СІЛ ДУХАНІВКА, АНЮТИНЕ, БЕРЕЖНЕ ПРОЗВІТУВАЛА ПРО РЕЗУЛЬТАТИ СВОЄЇ РОБОТИ ЗА 2021 РІК ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

Дата: 16.11.2022 15:13

Староста сіл Духанівка, Анютине, Бережне Тетяна ЦИБА представила публічний звіт за результатами своєї роботи на посаді за 2021 рік.

У приміщенні старостату зібралося чимало охочих заслухати звіт старости та безпосередньо поспілкуватися.

У своєму звіті Тетяна ЦИБА зупинилась на питаннях, що найбільше цікавлять мешканців округу, а саме: питання у сфері земельних відносин, благоустрою територій населених пунктів, ремонту доріг, надання послуг пасажирських перевезень, проведення комунікацій (Інтернету), культури тощо.

Завершуючи звіт, староста подякувала односельцям, які допомагали словом і ділом, підтримували, тим, хто долучається до розвитку округу, небайдужій активній молоді, громадським активістам за сумлінну працю та активну життєву позицію.