Ілюстративна виставка «УКРАЇНА - КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ», організована в читальному залі Козацької сільської бібліотеки

Дата: 21.11.2022 10:23

Майдан живе, і буде жити,

Народ, що волі прагне, не здолать,

Бо правду, як Дніпро, не зупинити,

Бо ми – і спів, і гнів, і мир, і рать.

О. Мороз

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму українці   об'єдналися і відстояли своє право на вибір достойного життя та майбутнього.

На сторінках багатьох сучасних книг закарбовано надзвичайно важливий період України і це допомагає всім нам згадати, побачити наскільки той час був епохальним кроком до зміни свідомості української нації.

Цій знаковій події присвячена книжково – ілюстративна виставка « УКРАЇНА - КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ », організована в читальному залі Козацької сільської бібліотеки.

Фото без опису      Фото без опису