Освітяни Бочечківського НВК плетуть маскувальні сітки для Захисників України

Дата: 23.11.2022 15:53

Українці – сильні духом. Війна не роз’єднала, а згуртувала людей, які не впадають у відчай, а понад усе вірять у перемогу над агресором і намагаються всіма можливими способами її наблизити, допомогти нашим мужнім захисникам та захисницям, що боронять країну від російської орди.

Кожен робить свій внесок у спільну справу: допомагає армії, піклується про переселенців, хтось плете маскувальні сітки.

Пліч-о-пліч працюють освітяни Бочечківського НВК. Плетуть маскувальні сітки та передають на фронт. І це не просто сітки – це любов і турбота про захисників. Нехай це маленький внесок, але внесок у велику перемогу над загарбником!

Сітки для армії, як витратний матеріал, який потрібен повсякчас, тому і допомога потрібна завжди. Майстрині кажуть, що зупинятися не планують. Долучитися до плетіння сіток можуть всі бажаючі, а також є потреба в тканинах світлого (білого, сірого) кольору.

Наша сила – у єдності. І корисна справа кожного, навіть у тилу, наближає перемогу. А перемога обов’язково буде, бо з нами Бог і за нами правда!

Все буде Україна!

Фото без опису      Фото без опису