Дата: 26.11.2022 12:31

Щорічно, в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору.

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни Росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже Росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів - знищити українську ідентичність і націю. Але в них не вийде! Україна вистоїть та переможе!

Вшануючи пам'ять жертв Голодомору українського народу в Сахнівській сільській бібліотеці підготовлена книжкова виставка "Чорні крила голодомору", тож запрошуємо користувачів бібліотеки до перегляду матеріалів виставки та глибокого осмислення подій і випробувань, які пережив наш народ.

Ми повертаємо правду про минуле, щоб творити нове, гідне майбутнє України.

«Пам’ятаємо! Єднаймося! Переможемо!»

Фото без опису      Фото без опису