СУМЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО РОБОТИ В УМОВАХ ПОВНОГО БЛЕКАУТУ

Дата: 30.11.2022 11:57

Як підкреслив Дмитро Живицький, вони мають бути готові до роботи у цілодобовому режимі і забезпечені всім необхідним щонайменше на 5 діб.

Більшість громад подбали про належне облаштування ПН, іншим ще треба працювати над доукомплектуванням.

Якщо тривалий час не буде світла, тепла і води, то саме Пункти незламності мають забезпечити людям необхідний мінімум для життя. Тож їх кількість і пропускну здатність треба збільшувати.

Голова ОВА також акцентував увагу керівників громад на питанні поповнення матеріального резерву. Завжди повинен бути  запас і будівельних матеріалів, і продуктів. Наскільки у нас непередбачуваний ворог, настільки ми маємо бути готові до різних сценаріїв розвитку подій.

«Посилюємо і систему оповіщення. У прикордонних громадах облаштуємо локальні. Стовідсотково має бути забезпечена безперебійна робота FM-радіостанцій. Не панікуємо, дбаємо про найнеобхідніше для себе, для родини на випадок блекауту, знаходимо найближчий Пункт незламності, магазини та аптеки, які працюють від генераторів. Віримо у ПЕРЕМОГУ», – зазначив Дмитро Живицький.

Перелік Пунктів незламності можна знайти за посиланням: https://nezlamnist.gov.ua/.

Джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/30256-sumshchyna-hotuyetsya-do-roboty-v-umovakh-povnoho-blekautu.html