Відбулося виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 30.11.2022 13:42

29 листопада 2022року на території Духанівського старостинського округу   відбулося виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини. Зокрема, йшлося  про стан виконання батьківських обов’язків батьками відносно малолітньої дитини, а також затвердження індивідуального плану соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

В роботі комісії прийняли участь члени комісії, староста села Духанівка та запрошено батьків.

Під час засідання проведено аналіз умов проживання  сімей та перебування у них дітей. Кожній сім’ї запропонований алгоритм вирішення питань. Батьки попереджені про відповідальність у разі невиконання батьківських обов’язків.

Усі питання, що розглядались на комісії, попередньо детально вивчені працівниками служби у справах дітей  та центру надання соціальних послуг Бочечківської сільської ради. За результатами проведеної роботи  комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в належних умовах, відчувати увагу та турботу про себе.

Фото без опису     Фото без опису