В Хижківській сільській бібліотеці підготували літературний нон-стоп "В саду Божественних пісень" з нагоди відзначення 300-річний ювілей Григорія Савича Сковороди

Дата: 01.12.2022 11:21

2022 рік - рік відзначення 300-річного ювілею Григорія Савича Сковороди.

"Людина-університет" своєї епохи, мегапопулярна постать ще за життя - Григорій Сковорода. Видатний український філософ-містик, богослов, поет та педагог був чи не найцікавішою постаттю історії українського духу.          Вшановуючи пам'ять славетного українця, в Хижківській сільській бібліотеці підготували літературний нон-стоп "В саду Божественних пісень". На заході прозвучали цікаві факти з життя Г. Сковороди, знамениті афоризми та уривки з поезій. Відвідувачі переглянули тематичну виставку, присвячену ювілярові.

Відео перегляд: за посиланням https://www.facebook.com/watch/?v=586056160019255