Благодійна організація «Благодійний фонд «Лекс партнерс захист» передали черговий вантаж гуманітарної допомоги для потреб Бочечківської громади

Дата: 01.12.2022 14:50

В цей нелегкий час для України всі разом ми йдемо до Перемоги!

Виконавчий комітет Бочечківської сільської ради висловлює слова подяки Благодійній організації «Благодійний фонд «Лекс партнерс захист» в особі керівника Яременка Андрія Анатолійовича та  Благодійному фонду “Munchen Hilft Ukraine” за чергове надання гуманітарної допомоги для потреб населення Бочечківської громади. Допомога спрямована для найуразливіших верств населення, які проживають на території громади - памперси та пелюшки для дорослих, засоби гігієни, перев’язувальні медичні матеріали, свічки та пледи.

Дані товари передані в користування КНП «Бочечківська АЗП-СМ», навчальним закладам громади, а також всім, хто гостро її потребує.

Ця допомога дійсно є суттєвою. Дякуємо за турботу та підтримку!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Слава нашим захисникам!
        Все буде Україна!

Фото без опису      Фото без опису