Звернення Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з нагодя Дня Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 09:29

Дорогі діти! Шановні дорослі!

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя всіх, хто найбільше потребує любові та турботи.

День Святого Миколая Чудотворця для кожного з нас є особливим, адже він сповнений очікувань справжніх чудес та здійснення заповітних мрій.

Цьогоріч цей день українці святкують в особливих умовах. Тож нехай кожен сьогодні загадає бажання мирного неба та злагоди на нашій славній Україні, добробуту і натхнення для кожного.

Вірте в диво і робіть його самі. Живіть чесно, правильно, забудьте всі образи, робіть людям добро, і воно повернеться до вас сторицею.

Бажаю всім миру, добра, сімейного затишку, любові, радості та справжньої віри у дива, щоб вас ніколи не покидала віра в завтрашній день! Нехай Святий Миколай вбереже вас та ваших близьких від всіх бід та негараздів, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає на добро!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ