Звернення Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА до Дня працівників архівних установ

Дата: 24.12.2022 11:19

Шановні працівники архівних установ!

Архів – це минуле і сучасність, це джерело інформації про наш край, про Україну, про життя людей та держави.

Щиро дякуємо всім працівникам архівних установ за безумовно таку важливу і кропітку працю! Ваша відданість професійному обов'язку, ваша посидючість та увага заслуговує найвищої оцінки!

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, прихильності долі, затишку і миру вам та вашим родинам.

Нехай ваша праця буде плідною та натхненною, дарує вам радість та задоволення, міцніє надія на краще майбутнє, здійснюються усі задуми і сподівання!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ