Онлайн-засідання міжшкільної професійної спільноти учителів початкових класів Бочечківської сільської ради та Дубов’язівської селищної ради

Дата: 26.12.2022 16:00

26 грудня 2022 року КУ «Бочечківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бочечківської сільської ради було проведено онлайн-засідання міжшкільної професійної спільноти учителів початкових класів Бочечківської сільської ради та Дубов’язівської селищної ради. На засіданні було обговорено рекомендації щодо формування складових математичної та читацької компетентностей в учнів початкових класів, звернуто увагу педагогів на недоліки, що були виявлені під час загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти. Педагоги визначилися із завданнями та принципами роботи спільноти у 2023 році та, користуючись цифровою інтерактивною дошкою Jambord, спільно прописали правила взаємодії учасників спільноти, визначили пріоритетні питання наступних зустрічей.