Дата: 27.12.2022 14:24

Відділ-служба у справах дітей виконавчого комітету Бочечківської сільської ради, приймає від опікунів, піклувальників надання обов’язкових щорічних звітів за 2022 рік.

У звіті відображаються всі дії з захисту прав та інтересів підопічних, в тому числі по збереженню їх майна, здійснення повного медичного обстеження за 2022 рік.

Приймаючи звіт служба у справах дітей контролює умови утримання, виховання,  навчання дитини, над якою встановлено опіку або піклування, дотриманням прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та цільове використання державних соціальних допомог на дітей, над якими  встановлено опіку чи піклування.

Діти – наше майбутнє. Таке визначення існує здавна. І навряд чи когось треба переконувати в тому, що від того, якими і в яких умовах підростають сьогодні найменші громадяни нашої країни, таким буде і її майбутнє, коли ці діти стануть дорослими.

Фото без опису      Фото без опису