Бочечківська громада отримала гуманітарну допомогу від Благодійного фонду «ЛЕКС ПАРНЕРС ЗАХИСТ» та Благодійної організації з Німеччини «Munchen Hilft Ukrasne»

Дата: 30.12.2022 10:35

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Виконавчий комітет Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області висловлює щирі слова вдячності Благодійній організації з Німеччини «Munchen Hilft Ukrasne» та директору Благодійного фонду «ЛЕКС ПАРНЕРС ЗАХИСТ» Андрію Яременко за надану гуманітарну допомогу для потребуючих у допомозі малозабезпечених сімей,  прийомних  сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця.

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису