Віктор БОРОШНЄВ - Бочечківський сільський голова привітав дітлахва Козацького НВК

Дата: 30.12.2022 11:19

Цьогоріч Новорічні ранки для дітей проходять в досить стриманому форматі, так як війна внесла свої корективи. На превеликий жаль, діти стали невільними її заручниками.

Та як же новорічні свята без поздоровлень та солодощів.

Напередодні нового року, Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШЄВ разом з заступником Олександром КИРІЄМ та в.о. начальника відділу освіти Наталією КЛИМЕНКО завітали до Козацького НВК з привітаннями та солодкими подарунками від виконавчого комітету Бочечківської сільської ради.

До присутніх з вітальним словом звернувся Віктор Іванович та побажав зарядитися позитивними емоціями і гарним настроєм, подальших успіхів у навчанні, нових перемог і щасливого дитинства під мирним небом.

В ході проведення заходів сільський голова вручив дипломи учасникам - лауреатам Шостого Всеукраїнського багатожанрового двотурового конкурсу «Битва жанрів» та побажав подальших успіхів та нових перемог і звершень.

В свою чергу дітлахи підготували для гостей святковий новорічний ярмарок.

Маленькі завзяті продавці, що навперебій розхвалювали свій товар, розгублені покупці, в яких очі розбігалися від розмаїття солодощів (тістечка, торти, пиріжки, вареники та багато іншого) – все, як на справжньому ярмарку. Дякуємо батькам за допомогу в організації ярмарку.

За підсумками ярмарку виручено більше 12 тис.грн. Всі кошти, справлені за проданий товар будуть передані для потреб Збройних Сил України.

Діти отримали задоволення та позитивні емоції, які ж такими цінними у цей складний для всіх час.

Фото без опису    Фото без опису