Бочечківська громада отримала новорічний подарунок від Благодійної організації «Благодійний фонд «Агропросперіс»

Дата: 02.01.2023 13:23

За сприяння керівництва ТОВ «Біо Лат», в особі директора Романенка Володимира Миколайовича, Бочечківська громада отримала бензопилу від Благодійної організації «Благодійний фонд «Агропросперіс».

«Подарунок дійсно потрібна річ для громади, відтак стане значно легше тримати порядок в населених пунктах громади, зокрема здійснювати видалення чагарників та сухостійної порослі. Щиро вдячні за надану допомогу та увагу до мешканців нашої громади! Ми цінуємо вашу підтримку та участь у такі непрості часи для нашої країни!» - зазначив Віктор БОРОШНЄВ.

Від імені громади та від себе особисто Віктор Іванович подякував керівництву ТОВ «Біо Лат» за розуміння й постійну підтримку. Можна бути певними, що сформовані за роки довірливі стосунки збережуться і в подальшому.

Бензопила в подальшому буде передана для роботи місцевому Комунальному підприємству «Добродій 2018».