В Бочечківській громаді провели профілактичний рейд "Профілактика"

Дата: 04.01.2023 14:51

Відділ-служба у справах дітей виконавчого комітету Бочечківської сільської ради разом з поліцейським офіцером громади, Центром надання соціальних послуг та старостами громади проведено профілактичний рейд „Профілактика” за місцем проживання дітей, у ході якого здійснено обстеження умови проживання 5 родин, в яких виховується 7 дітей (з них - 2 дитей знаходяться на обліку служби, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах).

За результатами рейдового заходу з батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях.

Служба у справах дітей вкотре звертає увагу, що саме батьки  несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.

Фото без опису     Фото без опису