Відбулась апаратна нарада при начальнику відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світлани СТЕПАНЕНКО з керівниками закладів освіти Бочечківської громади

Дата: 11.01.2023 17:40

Сьогодні, 11 січня 2023 року, відбулась апаратна нарада при начальнику відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світлани СТЕПАНЕНКО з керівниками закладів освіти Бочечківської громади. Участь у нараді взяв Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ.

На нараді розглянуто актуальні питання організації діяльності закладів освіти, зокрема:

• організація освітнього процесу у закладах освіти з 16.01.2023;
  • створення та функціонування класів безпеки у кожному із закладів;
  • участь педагогів у конкурсі «Учитель року - 2023»;
  • підсумки ІІ (сільського) етапу учнівських олімпіад та участь учнів закладів освіти Бочечківської громади у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад тощо.

Завдяки плідній співпраці нарада пройшла результативно, освітяни отримали відповіді на запитання, нові рекомендації та доручення.

Підводячи підсумки, Світлана СТЕПАНЕНКО наголосила на важливості участі учнів та педагогів у конкурсах різних рівнів та надала доручення кожному з керівників.

В свою чергу Віктор БОРОШНЄВ зауважив, що незважаючи на складні умови, освітня галузь продовжує працювати. Головне, що нас об'єднує спільна мета: забезпечити якісний та безпечний навчальний процес для всіх його учасників.