Напередодні Дня Соборності України в селі Козацьке відбулась патріотична акція «З Україною в серці»

Дата: 20.01.2023 12:51

22 січня 1919 року в Україні відбулась визначна подія: на Софіївській площі в Києві проголошено соборність УНР і ЗУНР. Це історична подія об‘єднання українських територій, що були розділені кордонами тогочасних імперій.

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців, а нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

У 1990 році в переддень свята Злуки відбулась акція «Живий ланцюг», котра стала одним із важливих кроків до відновлення Української держави.

Продовжуючи традиції народу і в знак пам‘яті про ці визначні історичні події, в селі Козацьке відбулась патріотична акція «З Україною в серці», до якої долучились учні та вчителі Козацького НВК, працівники культури та бібліотеки, громадськість.

Соборність передбачає не лише пам‘ять про світле минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Коли ми, люди з різних регіонів країни, разом працюємо, створюємо знакове й важливе – ми боремось з окупантами!

Слава Україні!

Фото без опису     Фото без опису