Вітання Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2023 09:30

Щороку 22 січня відзначається День Соборності України – дата, яка в чергове нагадує українцям про те, що усі ми – єдиний народ, який ніхто і ніколи не зможе розділити ні на кордони, ні на межі, ні на погляди, ні на вподобання.

Свято, яке засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ!

Сьогодні держава-агресор свавільно порушила територіальну цілісніть України та намагається її розірвати, розколоти і тим самим не допустити, щоб ми жили в єдиній соборній європейській Українській державі. Але ми довели усьому світу, що Україна є цілісною соборною державою, а українці – єдиний народ і жодна «нечиста» сила не розколе українців, бо ми як ніколи єдині, рідні, згуртовані та готові прийти на допомогу ближньому.

Незважаючи на жодні труднощі ми відбудуємо Україну. У нас одна країна і єдине прагнення українців – звільнення всіх наших територій, захоплених ворогом, включаючи Донеччину, Луганщину, Крим та відновлення єдності.

Пам’ятаймо, що саме єдність наших спільних дій та соборність наших душ сприятиме побудові сильної, потужної, багатої, вільної і демократичної держави!

Добра, благополуччя, миру, злагоди мудрості, чуття єдиної родини та глибокої віри у гідне майбутнє України та нашого народу!

В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ