Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бочечківської сільської ради

Дата: 24.01.2023 15:30

З метою здійснення соціального захисту дітей громади, забезпечення належних умов проживання, навчання, виховання та всебічного розвитку, захисту інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів, 24 січня 2023 року під головуванням першого заступника сільського голови Віктора СИТНИКОВА відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглянули питання про виконання батьківських обов¢язків родин,  взяття на облік сімей і неповнолітньої дитини, зняття з обліку у зв¢язку з повноліттям.

В ході засідання заслухано заявників та членів комісій, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку і вносили свої пропозиції щодо відповідних рішень.

З’ясовано факти й обставини по кожному питанню окремо, прийнято конструктивні рішення в інтересах дітей та взято на контроль до їх повного виконання.

„Кожна дитина має відчувати увагу та турботу про себе і за будь-яких обставин права та інтереси дітей повинні бути на першому місці дорослих, - зазначив  перший заступник сільського голови Віктор СИТНИКОВ.