Дата: 29.01.2023 11:07

29 січня 1918 року на залізничній станції Крути в Чернігівській області кілька сотень київських студентів та січових стрільців, захищаючи підступи до Київа, вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків під командуванням Муравйова, яка вела наступ на Українську Народну Республіку. Захисники України втратили в тому нерівному бою близько 250 осіб. Та ніколи не забудуться імена 27 студентів, яких більшовики взяли в полон і розстріляли. А вони співали "Ще не вмерла Україна".

До 105-ї річниці подвигу Героїв Крут в Хижківському сільському клубі та бібліотеці підготували годину спілкуваня "Крути: подвиг і трагедія". Юні патріоти - Герої Крут - нині є прикладом незламності та відваги для захисників України перед лицем ворожої російської навали. Героям слава!

Фото без опису      Фото без опису