НА ПЕРШОМУ МІСЦІ - ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

Дата: 10.02.2023 10:21

Кожна дитина потребує піклування і відчуття своєї необхідності. Адже ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

З метою забезпечення інтересів дитини, реалізації її прав відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бочечківської сільської ради.

Комісією розглянуто декілька питань: про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка проживає в сім’ї, що перебуває в складних життєвих обставинах; щодо винесення питання на розгляд виконавчого комітету сільської ради про постановку на квартирний облік дитини-сироти. Комісія виважено та принципово підійшла до розгляду всіх питань.

За результатами засідання комісії прийняті компетентні рішення.