Наша допомога в тилу – це ще один крок до перемоги

Дата: 10.02.2023 10:38

Щодня та щохвилини, у святкові та вихідні дні, за будь-якої погоди українські військові не перестають боронити нашу країну від агресора.

Та український тил – це також надійна зброя проти окупанта. З початком російського вторгнення, у Бочечківській громаді мабуть не залишилось жодної людини, яка б не доклала зусиль до боротьби. Тому, поки воїни на передовій тримають наші кордони, ми забезпечуємо надійний тил.

Вкотре, мешканці громади зібрали нашим захисникам та передали на фронт продукти харчування довготривалого зберігання (овочі (буряк, картопля, капуста, морква), сухофрукти, сало, консервацію, тушонку, мед тощо). Окрім продуктів харчування, військовим також передали спідню білизну та теплі шкарпетки. Завантажили два буси, як то кажуть, під зав’язку. Уся зібрана допомога днями буде передана на схід країни нашим захисникам, яку вже повезли представники волонтерського руху «Борщагівка».

Дякуємо всім, хто долучився до цієї важливої справи, адже наші воїни знатимуть, що ми про них не забуваємо, молимося та чекаємо якнайшвидшого їхнього повернення з довгоочікуваною перемогою.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису