Дата: 14.02.2023 09:38

14 лютого, крім добре відомого Дня святого Валентина, у світі ще відзначають Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day). Це також про любов, бо книга об’єднує всіх, хто любить читати.

Цього дня дарують книги друзям та незнайомцям, віддають їх бібліотекам, школам, дитячим будинкам, лікарням чи просто залишають твори друку у людних місцях.

Козацька сільська бібліотека  запрошує приєднатися до доброї справи та взяти участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу!».

Якщо у вас вдома є прочитані і незатребувані книги, ви можете подарувати їм друге життя, як це зробили юні читачі бібліотеки.

Подарувавши книгу бібліотеці, ви станете продовжувачем традицій благодійності. Навіть одна потрібна книга має велике значення! Будемо щиро вдячні за благодійні пожертви на поповнення книжкового фонду нашої бібліотеки. Кожен дар важливий для нас, адже він дає можливість продовжити життя книгам, які будуть знову і знову приносити радість читачам.