Засідання професійної спільноти інформатичної та математичної освітніх галузей

Дата: 15.02.2023 14:07

13 лютого 2023 року педагоги інформатичної та математичної освітніх галузей закладів загальної середньої освіти Бочечківської сільської ради та Дубов’язівської селищної ради взяли активну участь у засіданні професійної спільноти. Наталія Голуб, консультант КУ «Бочечківський ЦПР ПП» Бочечківської сільської ради, ознайомила присутніх із моделями комфортного освітнього середовища під час змішаного навчання. Досвідом використання онлайн інструментів поділилися колеги Роменського району. Юлія Шульга, методист КЗ «Роменська міська МАН» Роменської міської ради, розповіла про можливості платформи та порадила для використання ресурс Freepik. Геннадій Хрокало, консультант ЦПР ПП Роменської міської ради, поділився досвідом використання симуляцій та 3D сцен на уроках математичної освітньої галузі та у позакласній діяльності.