РОЗМІНУВАННЯ СТАНЕ ОДНИМ ІЗ П’ЯТИ ГОЛОВНИХ ПРІОРИТЕТІВ ВІДНОВЛЕННЯ ВЖЕ ЦЬОГО РОКУ

Дата: 15.02.2023 15:52

Уряд на засіданні 14 лютого утворив Міжвідомчу робочу групу з питань гуманітарного розмінування

Як зазначив Прем’єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ, основним завданням групи буде координація всіх органів влади, а також фактично визначення стратегії та дорожньої карти. Очолить робочу групу Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки Юлія СВИРИДЕНКО.

«Через російських терористів Україна стала однією з найбільш забруднених мінами й снарядами країн у світі. Розмінування стане одним із 5 головних пріоритетів відновлення вже цього року», – зауважив Денис Шмигаль.

Раніше, 11 лютого, за підсумками координаційної наради було ухвалене рішення створити Центр гуманітарного розмінування. За словами Прем’єр-міністра, ця установа дасть можливість системно підійти до розв’язання наявної проблеми.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/rozminuvannia-stane-odnym-iz-piaty-holovnykh-priorytetiv-vidnovlennia-vzhe-tsoho-roku-denys-shmyhal