Прославляємо  рідний край!

Дата: 16.02.2023 13:21

З метою популяризації туристсько-краєзнавчих можливостей рідного краю, у рамках обласного соціально-освітнього  проєкту «КРОВНА РОДИНА», на Сумщині проходила   обласна просвітницько-краєзнавча акція «Мій рідний край».

До участі в акції долучилися здобувачі освіти 44 закладів освіти області.

Організатором та координатором акції серед закладів нашої громади став Комунальний  заклад позашкільної освіти Бочечківської сільської ради «Центр дитячої та юнацької творчості»(директор Оксана ГОРБАНЬ).

Роботи учасників представлені в двох номінаціях:

1) тематична екскурсія;

2) біографічна екскурсія, пов’язана з життям і діяльністю видатної особистості (історичні постаті, герої минулого і сьогодення, видатні земляки

Постери та інформаційні матеріали з цікавими екскурсійними маршрутами історичними, архітектурними, природніми об’єктами. Бочечківської громади презентували:

- Борошнєва Яна, учениця Козацького НВК – робота «Сім чудес Козацького» (керівник Челишева М.М.);

- Могила Олександр, Єлетенко Богдан,  Зюзькова Катерина, учні Бочечківського НВК  - робота «Оленяча ферма» (керівник Распутько О. Ю.)

Життєвий та творчий шлях видатної особистості рідного краю висвітлила  Артеменко Дарина, учениця Козацького НВК,  під час біографічної екскурсії «Кращий за професією.  В.Г. Гала» (керівник  Челишева М.М.).

За підсумками Акції створено мультимедійну дошку Padlet, на

якій розташовано матеріали учасників. Цей мультимедійний продукт

розміщено на сайті КЗ СОР – ОЦПО та РТМ.

Учасники Акції отримали  сертифікати Комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Центр дитячої та юнацької творчості Бочечківської сільської ради щиро вітає обдарованих вихованців та бажає їм подальших творчих злетів!

З роботами учасників Акції можна ознайомитися за посиланням

Фото без опису    Фото без опису