ЯК ПІДТРИМУВАТИ СПІВРОБІТНИКІВ, ЯКЩО ВИ КЕРІВНИК

Дата: 22.02.2023 15:34

У «Довіднику безбар’єрності» містяться поради, як керівник може допомогти своїм підлеглим у складних ситуаціях

Керівник відіграє значну роль у підтримці психічного здоров’я своїх співробітників, особливо якщо хтось із них переживає тривожні стани чи стрес.

Як ви можете допомогти?

Заохочуйте співробітників до самодопомоги та колективного піклування.

Будьте прикладом – не працюйте понаднормово, проявляйте доброту, будьте відкриті.

Зустрічайтеся для обговорення труднощів, проблем та шляхів їх вирішення.

Впевніться, що співробітники мають перерви та знаходять час для спілкування з сім’єю та друзями.

Роздрукуйте та розмістіть на робочих місцях інформацію про сервіси підтримки психічного здоров’я.

Будьте особливо уважними до співробітників, яких можуть дискримінувати, та які потребують додаткової підтримки.

Проводьте політику відчинених дверей – сприяйте тому, щоб співробітники вільно говорили про власні проблеми з вами та своїми колегами.

Активно вирішуйте конфлікти: наголошуйте на важливості дружнього середовища, доброті та емпатії – до себе та інших членів команди.

Ці ж поради актуальні і при взаємодії з волонтерами – піклуючись про інших, вони теж потребують підтримки.

За матеріалами: https://bf.in.ua/ethic/iak-pidtrymuvaty-spivrobitnykiv-iakshcho-vy-kerivnyk/