Які кольори у ПЕРЕМОГИ?

Дата: 23.02.2023 16:30

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської

молоді, з надією і вірою у перемогу України,  Український державний центр

національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді оголосив проведення   Національного конкурсу малюнків «Кольори нашої Перемоги». Конкурс присвячений річниці початку повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Центр дитячої та юнацької творчості Бочечківської сільської ради на регіональному етапі Національного конкурсу малюнків «Кольори нашої Перемоги», що проходив у термін з 24 січня по 06 лютого 2023 року, презентували вихованці:

1) Панченко Ілона, робота «Незламна столиця» - 4 клас (Бочечківський НВК);

2) Могила Олександр, робота «Україна майбутнього» - 9 клас, (Бочечківський НВК);

3)Динник Богдана, робота «Покоління вільних, відважних, незламних…» - 8 клас (Козацький НВК);

4) Зінчик Данило, робота «Дитинство без війни» - 8 клас (Козацький НВК).

Учасники малювали Перемогу України, якою вони уявляють Україну, своє місце проживання після Перемоги, Україну, про яку вони мріють.

Через малюнок діти висловлювали свої думки і власне світобачення, проявляли творчість, креативність та оригінальність.

Журі гідно оцінило високий  рівень майстерності наших вихованців та творчий підхід до виконання робіт. Наші учасники  нагороджені сертифікатами Комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Вітаємо юних митців! І, вже  традиційно, бажаємо нових злетів та перемог!

Фото без опису     Фото без опису