Дата: 28.02.2023 12:48

28 лютого, сільський голова Віктор БОРОШНЄВ провів засідання тридцять четвертої позачергової сесії восьмого скликання Бочечківської сільської ради, на якому розглянуто ряд важливих для громади питань.

На засіданні розглянуті та прийняті сільські програми в новій редакції, а саме: освіта, медицина, комунальне господарство та благоустрій, пільгове перевезення окремих категорій громадян, соціально-економічний розвиток громади тощо. Разом з програмами розглянули та внесли зміни до бюджету громади на 2023 рік та інші важливі питання.

Робота сесії пройшла конструктивно та злагоджено.

Підсумовуючи засідання сесії Віктор БОРОШНЄВ зауважив: «Незважаючи на всі труднощі, ми повинні сприяти тому, щоб війна найскоріше завершилася і обов’язково Перемогою України й ніколи більше не повернулася на нашу українську землю! А для цього ми повинні підтримувати наших воїнів всіма силами та можливостями».

Фото без опису    Фото без опису