Разом і на все життя: жителі села Хижки Галина Василівна та Олексій Павлович Гончаренки відсвяткували 65-річчя спільного подружнього життя

Дата: 03.03.2023 15:33

У горі і в радості, в багатстві  і бідності крокує по життю понад 65 років подружжя Гончаренків із села Хижки  – Галина Василівна та Олексій Павлович. Разом і на все життя – ці слова якнайкраще характеризують поважну пару, подружжя Гончаренків.

Сьогодні голова Бочечківської громади Віктор Борошнєв та староста Хижківського старостинського округу, привітали подружжя із «залізною» річницею весілля.

«Ми пишаємось, що в нашій громаді живуть такі люди. Родина Гончаренків – приклад для наслідування молодому поколінню. Навчаймося у них терпінню, любові та поваги один до одного», - наголосив Віктор Борошнєв.

Бажаємо подружжю міцного здоров'я, сили, натхнення та ще багато років спільного сімейного життя.

Фото без опису     Фото без опису