Голова Бочечківської громади Віктор БОРОШНЄВ провів виїзний прийом громадян в Хижківському старостинському окрузі

Дата: 03.03.2023 15:57

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом місцевої влади.

3 березня, голова Бочечківської громади Віктор БОРОШНЄВ провів виїзний прийом громадян в Хижківському старостинському окрузі.

В ході прийому жителями округу піднімались важливі для населення питання, зокрема: автобусне сполучення Конотоп-Хижки, сприяння у вирішенні питання з оранкою городів для приватних домогосподарств, часте відключення електроенергії на окремих вулицях села через погодні умови та інші.

Більшість  питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, інші -  взяті під особистий контроль сільського голови.

Віктор БОРОШНЄВ продовжуватиме проводити виїзні прийоми громадян по всіх старостинських округах Бочечківської сільської територіальної громади за окремо затвердженим графіком.

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису