Дата: 06.03.2023 11:20

6 березня 2023 року під головуванням сільського голови Віктора БОРОШНЄВА відбулося засідання 35 позачергової сесії сільської ради VIII скликання.

Депутати прийняли рішення по питаннях порядку денного пов’язаних з діяльністю територіальної громади, а саме: затвердили сільські Програми в новій редакції, а також внесли зміни до бюджету Бочечківської сільської територіальної громади. На засіданні розглядались також земельні питання.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Сесія пройшла злагоджено та конструктивно.

Фото без опису    Фото без опису