Олімпіада Геніїв України

Дата: 07.03.2023 12:23

2 березня 2023 року відбулася офіційна церемонія оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Genius Olimpiad Ukraine»-2023.

GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв) – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, фінал якого щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року.

З усіх куточків нашої країни до національного етапу GENIUS Olympiad Ukraine доєдналися 785 учасників, які представили на розсуд журі 719 проєктів.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Бочечківської сільської ради (директор Оксана Горбань) взяли активну участь у Всеукраїнському етапі  конкурсу.

У категорії «Мистецтво» Кліндух Кіра (Козацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів)  отримала срібну медаль. У цій же категорії ШАХОВА Альона (Бочечківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) отримала бронзову медаль.

У категорії «Креативне письмо» БОРОШНЄВА Яна (Козацький ЗЗСО) отримала срібну медаль. ТЮТЮННИК Віталій (Бочечківський НВК) отримав диплом учасника.

У категорії «Наука» дипломи учасників отримали АРТЕМЕНКО Дарина (Козацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) та ЖУКОВ Вадим (Козацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів).

Дякуємо керівникам проєктів Соколовській О.М., Челишевій М.М., Мохнушко Г.В., Єлетенко В.М. за творчий пошук та результативне наставництво!

Вітаємо вихованців з  творчими здобутками!

Пишаємося нашою талановитою учнівською молоддю та бажаємо подальших успіхів та перемог!