Дата: 08.03.2023 11:24

Директор Центру надання соціальних послуг Тетяна Нестеренко провела нараду з соціальними робітниками.  В ході наради значна увага приділялась питанню виявлення громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують соціальної допомоги.

Вкотре обговорили якість та своєчасність надання соціальної послуги, догляд вдома підопічним. Соціальні робітники в черговий раз попрацювали з особовим справами отримувачів соціальної послуги.

Основне завдання відділення - задоволення соціальних потреб особам похилого віку, особам з  інвалідністю, які знаходяться у відділенні соціальної допомоги вдома.