В Сахнівському сільському клубі та бібліотеці оформлена книжкова виставка "З Шевченком у серці " та проведена поетична година "Віршів віночок від Тараса"

Дата: 09.03.2023 10:41

У кожного народу є талановиті митці  -  поети, письменники. Саме вони прославляють свою країну, звеличують її серед інших націй світу.

Тарас Григорович Шевченко — одна з найвидатніших постатей нашого народу. Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни.

Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Шевченка — це святиня, якою дорожить і пишається український народ.

З нагоди 209 річниці від дня народження поета працівниками Сахнівського сільського клубу та бібліотеки оформлена книжкова виставка "З Шевченком у серці " та проведена поетична година "Віршів віночок від Тараса".

Фото без опису     Фото без опису