Профілактичний рейд служби у справах дітей по населеним пунктам Бочеківської громади

Дата: 09.03.2023 15:15

09 березня 2023 року під час рейдового виїзду у села Бочечківської громади начальником служби у справах дітей Бочечківської громади спільно з представником  ювенальної превенції Конотопського районного управління поліції ГУНП в Сумській області, поліцейським офіцером громади, старостами сіл відвідано 11 дітей, із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У ході рейду із прийомними батьками, батьками дітей проведені профілактичні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов’язків, попереджено про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків, порушення прав дітей та  надано консультації у вирішені соціально-побутових питань.

Фото без опису    Фото без опису