БОЧЕЧКІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ВІКТОР БОРОШНЄВ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ДУХАНІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ

Дата: 15.03.2023 14:27

До очільника громади за допомогою у вирішенні проблемних питань звернулись мешканці населених пунктів Духанівського старостинського округу.

Питання, з якими  зверталися громадяни стосувалися упорядкування місцевого кладовища, ремонту дороги, відключення електроенергії, оформлення спадщини в умовах воєнного стану та земельні відносини тощо.

Сільський голова  уважно розглянув кожне звернення та надав вичерпні відповіді на всі питання, що турбували людей.

Питання, що потребують додаткового вивчення  сільський голова взяв під особистий контроль до їх остаточного вирішення.

Фото без опису     Фото без опису