ЯК ПІДТРИМАТИ ДИТИНУ, БАТЬКИ ЯКОЇ НА ФРОНТІ?

Дата: 17.03.2023 11:30

Мінреінтеграції опублікувало декілька порад, які допоможуть дитині легше пережити розлуку і хвилювання

Дітям непросто дати собі раду, коли близькі йдуть захищати Україну. Тому їм потрібна особлива підтримка. Щоб підтримати дитину, слід дотримуватися декількох правил.

Намагайтеся підтримувати контакт дитини з рідними телефоном, через месенджери тощо. За можливості обмінюйтеся фото та відео.

Відстежуйте, що дитина бачить і чує з новин, обговорюйте це. Вона має право знати, що відбувається, але слідкуйте, щоб інформація не була надто шокуюча.

Частіше запитуйте, що вона відчуває і чим ви можете зарадити.

Не завантажуйте гуртками, аби відволікти її. Це може призвести до ще більшого стресу.

Дотримуйтесь балансу почуттів, якими ділитеся. Краще не показувати свої страждання, бо цим ви можете ще більше її засмутити.

Відвідуйте психолога разом або давайте можливість відвідувати його самостійно.

За матеріалами: https://minre.gov.ua/2023/03/16/yak-pidtrymaty-dytynu-batky-yakoyi-na-fronti/