ЯК СОЦІАЛЬНА РОБОТА ЗМІНЮЄ СВІТ: МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ СТУДЕНТІВ-МАЙБУТНІХ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 17.03.2023 16:32

Міністерство соціальної політики у партнерстві з Дитячим Фондом ООН UNICEF проводить конкурс «Як соціальна робота змінює світ?» у соціальних мережах та запрошує взяти участь у ньому студентів навчальних закладів України, які навчаються за напрямом «Соціальна робота»

Метою конкурсу є широке інформування українців про важливість соціальної роботи та соціальних працівників та працівниць в житті українців.

Для участі у конкурсі потрібно розмістити до 20 березня пост у персональному акаунті в соціальній мережі Facebook/Instagram про те, як соціальна робота змінює світ.

Вітається, якщо автор продемонструє нові горизонти в соціальній роботі, власне бачення розвитку соціальної сфери в Україні, зокрема щодо підтримки сімей з дітьми, розвитку сімейних форм виховання.

Можна зробити пост з фото, дизайном або відео.

Обов’язково поставити хештег #ЯкСоцРоботаЗмінюєСвіт.

Заповнити коротку анкету про участь: https://forms.gle/WdEzwcXrxAJao4JN8

Автори найкращих постів будуть запрошені на зустріч з Міністеркою соціальної політики в Києві для неформального обговорення перспектив розвитку в галузі соціальної роботи, підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав та найкращих інтересів дітей.

Довідково:

З 20 до 21 березня конкурсна комісія визначить 20 найкращих конкурсантів та зв’яжеться з переможцями для запрошення на зустріч з Міністеркою соціальної політики.

За матеріалами: https://www.msp.gov.ua/news/22670.html