ЗАПИС ДО ШТУРМОВИХ БРИГАД «ГВАРДІЇ НАСТУПУ» НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ

Дата: 24.03.2023 09:51

Як повідомив під час брифінгу заступник голови Сумської ОВА Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО, набір добровольців в рамках кампанії «Гвардія наступу» в області продовжується

«Добровольці, які вже записалися й були відібрані, вже проходять навчання за стандартами НАТО. Вони будуть озброєні найсучаснішими видами зброї, і зараз навчаються на сучасній техніці. Ці підрозділи братимуть участь у контрнаступі та звільненні наших територій», –  повідомив Вячеслав Печененко.

За його словами, наразі в області набір триває набір. Кістяк бригад уже набраний, але жителі області ще мають можливість записатися до однієї них.

Нагадаємо, бажаючі долучитися кампанії «Гвардія наступу» можуть звернутися в Центри надання адміністративних послуг – у м. Суми, Лебедин, смт. Миколаївка, Ромни, Конотоп, Шостка, Охтирка. Також можете заповнити анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua чи зателефонувати на гарячу лінію: 080 010 00 20.