КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА СУМЩИНІ НАРАЗІ СКОРОЧУВАТИСЬ НЕ БУДЕ

Дата: 24.03.2023 09:52

На цьому під час брифінгу наголосили т.в.о. голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО та командир оперативного угруповання «Суми» Василь ОСИПЧУК

На запитання журналіста, чи буде скорочуватись в області комендантська година, Василь Осипчук зазначив, що послаблювати обмеження по комендантській годині наразі недоцільно.

«Ми – прикордонна область. Я вважаю, що комендантська година з 23.00 до 4.00 дозволяє забезпечити безпеку в області. І скорочувати її тривалість не потрібно», – зазначив він.

Тарас Савченко подякував командиру ОТУ «Суми» за цю позицію.

«У прикордонній області ми не можемо піти на повну лібералізацію щодо комендантської години чи обмежень по алкоголю – як з безпекової ситуації, так і з психологічної, – розповів т.в.о. голови Сумської ОВА. – Ми розуміємо, що почалася весна, стало тепліше, але в країні війна і гуляння в клубах і барах до ранку з алкогольними напоями – це справді не на часі. Тим більше, що у людей зараз на руках багато зброї і можуть бути різні ситуації. Тому не можна приймати популістських рішень. Ми абсолютно підтримуємо військових:   послаблювати обмеження як по алкоголю, так і щодо тривалості комендантської години не потрібно».

Джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/31014-komendantska-hodyna-na-sumshchyni-narazi-skorochuvatys-ne-bude.html